solbackground NetteAşk Arkadaşlık Sitesi

   Sitemiz %100 Ücretsizdir

    Kandırmaca Yok, Hile Yok, Kısıtlama Yok, Şart Şurt Yok...

 
Üye Girişi Üye Girişi
Yeni Üye Üye Ol
Mesaj Kutusu Mesaj Kutusu
Tüm Üyeler Tüm Üyeler
Arkadaş Ara Arkadaş Ara
Kim Online Kim Online
Yeni Üyeler Yeni Üyeler
Yardım Yardım
  

Biliyor muydunuz?

NetteAsk.Com ücretsiz bir arkadaşlık sitesidir.

Tüm Servis Ücretsizdir!Bizi Sosyal Medyada Paylaşarak Destek Olun

 

Yardım

Merak ettiğiniz konularla ilgili önemli bilgiler ve soru cevaplar.


NetteAsk'a neden üye olayım?
NetteAsk'a üyelik için koşul var mı?
Üyelik bilgilerimi ve şifremi değiştirebilir miyim?
NetteAsk ikonumu nasıl değiştirebilirim?
Kim Online nedir?
Mesaj Kutusu nedir? Nasıl işler?
Yasaklılar Listesi nedir?
Üyeyi nasıl yasaklarım ve ya yasağı nasıl kaldırırım?
NetteAsk neden ücretsiz?
Başka bir sorum var
   

 NetteAsk'a neden üye olayım?

Sitemizin içeriği herkese açık olmakla beraber, İnteraktif bir özelliğimiz olan mesajlaşma sistemimiz sadece üyelerimiz kullanabilmektedir. NetteAsk üyesi olduğunuzda:

  • Diğer üyelerle mesajlaşabilir, yeni arkadaşlıklara yelken açabilirsiniz.
  • Ödüllü test, anket ve yarışmalara katılabilir ve çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.(İleride Sunulacak)
  • Duvar panosuna yazabilir diğer üyelerle paylaşabilirsiniz. (İleride Sunulacak)

NetteAsk'a Üyelik için koşul var mı?

Üyelik için yaş sınırı dışında başka bir koşul yok. NetteAsk üyesi olmak için 18 yaş grubu ve üzerinde olmak gerekiyor. Sitemizde mümkün olduğunca prosedür ve formaliteleri az tutmaya çalıştık. Üstelik tüm bu hizmetler ücretsiz. Belli bir yaş grubundaki arkadaşlarımızın katılması dışında herhangi bir kısıtlama getirmedik.

Üyelik Bilgilerimi ya da şifremi değiştirebilir miyim?

Evet, değiştirebilirsiniz. Üye Girişi yaptıktan sonra sol bölümdeki Üye Bilgilerim linkine tıklayarak profiliniz üzerinde değişiklik yapabilir veya şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Önemli not: Kullanıcı adınızı değiştiremezsiniz.

NetteAsk ikonumu değiştirebilir miyim?

Evet, değiştirebilirsiniz. Üye Girişi yaptıktan sonra sol bölümdeki Üye Bilgilerim linkine tıklayarak profiliniz bilgileri içerisinden ikonumu değiştirmek istiyorum bölümüne geçebilir ve kendinize yeni bir ikon seçebilirsiniz.

Önemli not: Seçim yaptıktan sonra profil bilgilerini güncelle işlemi yapmayı (kaydetmeyi) unutmayın.

Kim Online nedir?

NetteAsk üyeleri siteye giriş yaptıkları zaman online duruma geçmiş olurlar ve sitedeki diğer üyeler bu online durumu görebilirler. Tüm sayfalarda sol tarafta görebileceğiniz Kim Online bölümüne giriş yaparak online üyeleri görebilirsiniz, son giriş sırasına göre o anda online olan kullanıcılar gösterir.

Mesaj Kutusu nedir? Nasıl İşler?

NetteAsk üyeleri birbirleri ile sohbet etmesini sağlamak için mesaj kutusunu kullanmaları gerekir. Mesaj kutusuna girdiğinizde ilk anda size diğer kullanıcıların yazmış olduğu mesajları son geliş sırasına göre görebilirsiniz. Eğer bir kullanıcıya ilk siz yazdıysanız ve henüz karşılık almadıysanız bu mesajı gönderilmiş mesajlar kısmını tıkladığınızda görebilirsiniz. Merak etmeyin her şeyi düşündük, kolay ve pratik bir sohbetin dışında rahatsız edildiğinizi düşünürseniz mesaj gönder ekranı içerisinde kullanıcıyı engelleyebilirsiniz.

Yasaklılar Listesi Nedir?

NetteAsk üyeleri birbirleri ile sohbet etmesini kolaylaştırmak için prosedürleri en aza indirdik. Tabi bu durumda istemediğiniz bir kullanıcı tarafından rahatsız edildiğinizi düşünürseniz kullanıcıları mesajlaşma ekranı içinde engelleyebiliyorsunuz. İşte bu engellenen kullanıcıları Yasaklılar bölümünde gösteriyoruz, eğer yanlışlıkla bir kişiyi yasakladığınızı düşünürseniz işte bu bölümden bu üyeleri görebilir ve dilediğiniz zaman yasaklamayı kaldırabilirsiniz.

Üyeyi nasıl yasaklarım veya yasaklamayı nasıl kaldırırım?

Bir üyenin size artık mesaj göndermesini istemiyorsanız onu yasaklayabilirsiniz mesajlaşma yada üye listeleri bölümlerinde üyenin nickine tıkladığınız zaman mesajlaşma ekranı açılır, bu ekranda üst bölümde üye bilgileri içerisinde engelleme özelliği sunulmaktadır. İşte buradan üyeyi yasaklayabilirsiniz.

Yasakladığınız tüm üyeleri sol menüdeki Yasaklılar bölümünde gösteriyoruz, eğer yanlışlıkla bir kişiyi yasakladığınızı düşünürseniz işte bu bölümden bu yasakladığınız üyeleri görebilir ve ismini yanındaki engellemeyi kaldır linkini kullanarak dilediğiniz zaman yasaklamayı kaldırabilirsiniz.

NetteAsk neden ücretsiz?

Birçok arkadaşlık sitesi "ücretsiz hemen üye ol" diyerek ücretsizmiş gibi üye toplar ve içeride birçok hizmetin paralı olduğunu görür mesaj dahi yazamazsınız... İşte NetteAsk bu şekilde davranmıyor tüm hizmeti ücretsiz sunuyor. Çünkü kişisel bilgileriniz ve resminizi yayınlamıyor böylece sohbet etmeniz için prosedürleri en aza indiriyor. Tabi NetteAsk bu hizmetleri sunabilmek için sadece ve sadece reklam gelirlerini kullanıyor bu sebeple sitemizde reklamlar mevcut bunlar sizden ücret almadan hizmetimizi devam ettirmemiz için önemlidir. NetteAsk tamamen ücretsiz arkadaşlık sitesidir, ve bu farklılığını önemle vurgular.

Başka bir sorum var

Farklı bir sorunuz veya sitede gördüğünüz bir hata varsa bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Ekibimiz ilgilenecektir.   NetteAsk © 2018

Anasayfa  |   Hakkımızda  |   Yardım  |   İletişim